En Yakın Tabelacı Afyonkarahisar

En Yakın Tabelacı

En Yakın Tabelacı Afyonkarahisar

Reklam sektörü Dünya üzerinde oldukça önemli bir sektördür. Birçok ürünün geniş kitlelere tanıtımı yapılabilmesi için reklam sektörüne baş olabilmektedir. Reklam yaptırabilmek için pek çok farklı yöntem mevcuttur. Reklamlar TV’lerde, gazetelerde, radyolarda, broşürlerle, tabelalarda yapılabilmektedir. Reklam sektörü oldukça geniş kitlelere ulaşabildiği gibi maliyeti de bir sektördür. Pek çok işletme reklam yaptırmak için oldukça fazla bütçe harcamaktadır. Tabelalar da reklam sektörünün önemli ürünüdür. İşletmelerin isimlerinin yazılı olduğu veya herhangi bir ürünün tanıtımı için tabela kullanılmaktadır. En yakın tabelacı Afyonkarahisar olarak sizlere herhangi bir tabela ihtiyacınız da en kaliteli hizmeti sunmaktayız

en yakın tabelacı
en yakın tabelacı afyonkarahisar

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela sektörü reklam sektörünün önemli bir alanıdır. Tabelalar birçok farklı şekilde üretilmektedir. Işıklı, ışıksız, neon, Alüminyum, kutu harf, totem tabela tabela çeşitlerinin en çok kullanılanları arasındadır. Işıklı tabelalar pek çok işletmeye tercih ettiği tabela çeşitleridir. Işıklı tabelalar Gece ve gündüz insanların dikkatlerini çekebildiği için tercih edilmektedir. Ayrıca ışıklı tabela da kullanılan renkli ışıklar sayesinde de işletmelerin girişlerinde ayrı bir hava oluşturulabilmektedir. Işıklı tabelalar led ışıklı, neon, Florasan Işıklar kullanılarak yapılmaktadır. Işıksız tabela yaptırmak istendiği zaman Gün Işığında görülebileceği gece ise etrafta herhangi bir aydınlatma olmadan tabelanın görünmeyeceği dikkate alınarak yaptırmalıdır. Özellikle şehir girişleri ve işletmelerin reklamlarının yapılması için ışıksız tabelalar tercih edilmektedir. Ayrıca tabelalar yapıldıkları yerlere göre gruplandırılmaktadır. Çatı tabelası iç mekân tabela dış mekân tabelası bu guruba örnek verilebilenlerdir.

Tabela Montajı Nasıl Yapılır?

En yakın tabelacı Afyonkarahisar firması olarak Tabelanızın dizaynından montajına kadar tüm işlemleri kaliteli ve güvenli bir ekiple yapmaktayız. Tabela montajı ve dizaynı yapılırken bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak nasıl bir tabela istediğiniz hakkında sizden bilgi almaktayız. Almış olduğumuz bilgileri değerlendirerek bilgisayar üzerinde size bir tabela örneği düzenlemekteyiz. Düzenlenen bu örneği size gösterdikten sonra sizin de Onayınızı alarak tabelanızı üretime başlamakta ve üretilen tabelayı belirlenen kurallar çerçevesinde istenen yere monte etmekteyiz. Tabela montajı oldukça önemlidir. Çünkü özellikle açık alanlarda yapılan tabelalar her türlü hava koşullarına maruz kalabileceği için dayanıklı malzemeden yapılmalıdır. O yüzden genellikle dış mekânlarda alüminyum malzeme kullanılan tabelalar tercih edilmektedir. Dış mekân için eğer ışıklı tabela tercih ediliyorsa Burada dikkat edilmesi gereken ışığın zarar gördüğü zaman değiştirilebilecek kolaylıkta bir yere montajının yapılmasıdır. Dış mekânlarda genellikle led veya neon ışıklı tabela tercih edilmesinin nedeni de budur. Bazen tek bazen çift bacaklı olarak montaj yapılmaktadır. Tüm tabela ihtiyaçlarınızda firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın