En Yakın Tabelacı Artvin

En Yakın Tabelacı

En Yakın Tabelacı Artvin

Reklam yaptırmak için birçok yol mevcuttur. Bunlardan biri en yakın tabelacı artvin TV’lerde, radyolarda, gazetelerde, dergilerde, broşürler de herhangi bir işletmenin veya ürünün reklamını yaptırmak mümkündür. Fakat bu reklamlar bir süreliğinedir ve devamı istendiği zaman yüksek maliyetler ortaya çıkmaktadır. Bunun yanında insanlar tabela yaptırarak da ürün veya işletmelerin reklamını yaptırmayı tercih etmektedir. Çünkü tabela yaptırarak uzun süreli ürünün veya işletmenin reklamını yapmak mümkündür. Tabelaları ilk defa yaptırırken yüksek maliyetler ödenmektedir. Fakat ödenen bu maliyetler diğer reklam kollarına göre uzun süre kullanıldığı için ve reklam sonucu geri dönüşümler alındığı için çok da önemli değildir. Bu sebepten birçok firma bazen gereklilikten bazen ise reklam yaptırmak için tabela yaptıracak firma arayışındadır.

 

en yakın tabelacı
En Yakın Tabelacı Artvin

Tabelacı Firma Seçimi

Tabela yaptırmak İstediğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Bu ayrıntıların en başında çalışacağınız firmanın prensipleri gelmektedir. Firma disiplinli, kaliteli işçilik, ve dizayn konusunda bilgili bir ekibe sahip olmalıdır. Çünkü yaptıracağınız tabelalarda kullanılacak logolardan, yazı tipine, tabelanın malzemesine kadar tüm ayrıntılar birleştiği zaman doğru reklam yapılabilmektedir. Alelade kullanılan bir malzeme ile yapılan tabela bir süre sonra zarar görebilmektedir. Ayrıca tabela dizaynında kullanılan alelade yazılar veya logolar tam olarak reklamını yapmak istediğiniz ürünü ortaya koyamamak tadır. Bu sebepten tabela yaptırırken Dizayn konusunda, montaj konusunda, bilgili firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

Tabela Çeşitleri

Tabelalar kullanacakları alanlara göre, boyutlarına göre, içerdikleri ürünlere göre çok geniş ürün çeşitliliğine sahiptirler. Tabelaları temel basamakta ikiye ayırabiliriz. Bunlar Işıklı ve ışıksız tabelalardır. Işıklı tabelalar kendi içerisinde neon, floresan, ışıklı tabela olmak üzere farklı bölümlere ayrılabilir. Işıklı tabelalar daha çok 24 saat reklamını yapmak istediğiniz ürün veya işletmeler için kullanılmaktadır. Kapalı mekânlarda, gece reklamını yapılmasını istediği yerlerde ışıklı tabelaların kullanımı daha yaygındır. Işıksız tabelalar ise daha çok gün ışığında dikkat çektikleri için bu amaca hizmet edecek yerlere yapılmaktadır. Örneğin şehir girişlerinde, Çatılarda, billboardlarda ışıksız tabela örneklerini görmeniz mümkündür. Tabela yaptıracağınız zaman mutlaka doğru bir firma ile anlaşarak tabelanın ön izlemesini gördükten sonra üretimine karar vermelisiniz. Üretimine karar verilen tabelanın montajı konusunda da ilgili bir firma ile anlaşmanız tabelanın uzun ömürlü olmasında çok önemli bir etkendir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın